download GPP Remote Viewer

GPP Remote Viewer


12 instalasi

Download

download GPP Remote Viewer download GPP Remote Viewer download GPP Remote Viewer download GPP Remote Viewer

Download GPP Remote Viewer gratis untuk android, Unduh GPP Remote Viewer

Download GPP Remote Viewer adalah aplikasi gratis untuk ponsel yang menggunakan sistem operasi Android banyak digunakan. Unduh Gratis. www.sniper-android.com pembaruan versi terbaru untuk smartphone menggunakan sistem operasi Android yang, Download GPP Remote Viewer APK Penuh Free untuk Telepon.

Pengantar Download GPP Remote Viewer, Aplikasi Gratis Untuk Android :

Jste daleko od stolu, nebo počítači doma? Ty nutně potřebují přístup k souboru z něj? Jedná se o program pro vás! Program je určen pro vzdálený přístup k počítači. Ať jste kdekoli, vaše soubory jsou vždy s vámi. Tento program automaticky najde váš počítač, a zvolte nejlepší způsob, jak se k němu připojit. Můžete kopírovat, mazat, stahovat a nahrávat soubory a nainstalovat Android aplikací z vašeho počítače jedním kliknutím. Můžete sledovat na obrazovce vašeho PC, posílat zprávy a další … To z ní dělá ideální aplikace pro rodiče sledování jejich dětské používání počítače, zaměstnavatelé ověřující činnost zaměstnanců a podnikatelů. Program je v neustálém vývoji. S každou novou verzí přichází nové služby a nové funkce. Program je snadno nastavit a nainstalovat.

1. Živý náhled
2. LIVE CONTROL
3. Webcam Live View
4. Vzdálený správce souborů
5. Dálkové ovládání procesu
6. Odesílat zprávy
7. Napájení manažer
8. Media Control
9. A další …

Prosím, napište komentáře, názory a návrhy.
Website: http://www.gppsoft.com
E-mail: [email protected]


Download GPP Remote Viewer APK di Android, Instal GPP Remote Viewer APK ponsel android gratis. Download GPP Remote Viewer Format APK membuat instalasi sederhana dan setiap orang dapat menggunakannya. Menggunakan smartphone Android Anda menjadi setiap hari lebih menyenangkan dengan aplikasi untuk android disediakan oleh toko aplikasi zinapk.com. Jauhkan zinapk.com sering diakses untuk men-download aplikasi lebih secara gratis lagi untuk ponsel Anda. Semua aplikasi yang gratis, mudah untuk menginstal dan menggunakan.

Fitur dari GPP Remote Viewer 2.0.8

- Versi: 2.0.8
- Perlu Android versi: Nokia, Samsung, LG, Sony, Qmobile, Lenovo, Asus, Asa, Galaxy, ADVAN Vandroid, EVERCOSS, GFIVE ADVAN S4E, RIM Z3, MITO MITO, Acer Z120, Hisense Samsung, alps S5E Pro, MIKI T1-E, OPPO, asus, alps, Xiaomi, Spreadtrum, Acer, Axioo - PICOphone, Nokia, vivo, Sony...

Download GPP Remote Viewer gratis

Download

Download aplikasi android gratis lainnya